Podmienky založenia

 

Zaujíma Vás akým spôsobom je možné založiť automobil v našej záložni? Pripravili sme pre Vás prehľad tých najdôležitejších podmienok:

BUDETE POTREBOVAŤ NASLEDUJÚCE DOKLADY

 •  Občiansky preukaz alebo pas
 •  Malý a veľký technický preukaz od vozidla  
 •  Platný doklad o zákonnom poistení
 •  Platnú STK 
 • V prípade založenia firemného vozidla je založenie možné len s konateľom spoločnosti.  Ten musí doložiť aktuálny výpis z obchodného registra a svoj občiansky preukaz.

Po vybavení  vyššie uvedených formalít a doložení všetkých podkladov  s Vami spíšeme záložnú zmluvu o vozidle alebo inom motorovom vozidle, ktoré bude predmetom založenia.  Zakladáme si na rýchlosti vybavenia a spísania zmlúv  a na maximálnej starostlivosti a precíznosti.

Náš tip: budete mať k dispozícii servisnú knižku a dva kľúče od vozidla, získate od nás výhodnejšie podmienky úveru (založenia).

 

UZATVORENIE ZÁLOŽNEJ ZMLUVY:

Pôžičku na založenie uzatvárame na dobu 1  mesiaca. Založený automobil môžete vyplatiť aj skôr  pred uplynutím stanovenej lehoty. V prípade, že nie ste schopný zaplatiť celú čiastku za svoj založený automobil ponúkame Vám možnosť predĺženia trvania záložnej zmluvy. Jediné čo potrebujeme pre úspešné predĺženie zmluvy je zaplatenie poplatku za predchádzajúce 4 týždne a tým sa zmluva automaticky predlžuje na ďalší 1 mesiac.

Aktuality

  Počítadlo

   
  0907 432 458, 048 423 0522, 0911 432 458